להזמנות ניתן להתקשר 03-7326630 / 03-5711120 המחירים הכי זולים בארץ, מתחרים בכל הצעה חברתנו מהותיקות, המקצועיות והאמינות בישראל.
₪450 המחיר המקורי היה: ₪450.₪334המחיר הנוכחי הוא: ₪334.
| נתונים כלליים | |
|---|---|
| מותג | SanDisk |
| נפח אחסון | 512GB |
| סוג חיבור (ממשק) | USB 3.2 Gen 1 |
| תוכנת גיבוי אוטומטי | לא |
| Vibration resistance | לא |
| Shock resistance | לא |
| Password Protected | לא |
| אטימות למים ואבק | לא |
סינונים
| נפח | 512GB |
|---|---|
| יצרן | Sandisk |
| נתונים כלליים | |
|---|---|
| מותג | SanDisk |
| נפח אחסון | 512GB |
| סוג חיבור (ממשק) | USB 3.2 Gen 1 |
| תוכנת גיבוי אוטומטי | לא |
| Vibration resistance | לא |
| Shock resistance | לא |
| Password Protected | לא |
| אטימות למים ואבק | לא |
| תשלומים | ש״ח לחודש | סך הכל |
|---|---|---|
| 1 | ₪334 | ₪334 |
| 2 | ₪167 | ₪334 |
| 3 | ₪114 | ₪341 |
| 4 | ₪86 | ₪344 |
| 5 | ₪69 | ₪345 |
| 6 | ₪58 | ₪346 |
| 7 | ₪50 | ₪347 |
| 8 | ₪43 | ₪347 |
| 9 | ₪39 | ₪348 |
| 10 | ₪35 | ₪349 |
| 11 | ₪32 | ₪350 |
| 12 | ₪29 | ₪351 |
| 13 | ₪27 | ₪352 |
| 14 | ₪25 | ₪354 |
| 15 | ₪24 | ₪356 |
| 16 | ₪22 | ₪357 |
| 17 | ₪21 | ₪359 |
| 18 | ₪20 | ₪361 |
| 19 | ₪19 | ₪362 |
| 20 | ₪18 | ₪364 |
| 21 | ₪17 | ₪365 |
| 22 | ₪17 | ₪366 |
| 23 | ₪16 | ₪367 |
| 24 | ₪15 | ₪367 |
| 25 | ₪15 | ₪369 |
| 26 | ₪14 | ₪371 |
| 27 | ₪14 | ₪372 |
| 28 | ₪13 | ₪374 |
| 29 | ₪13 | ₪376 |
| 30 | ₪13 | ₪377 |
| 31 | ₪12 | ₪379 |
| 32 | ₪12 | ₪381 |
| 33 | ₪12 | ₪382 |
| 34 | ₪11 | ₪382 |
| 35 | ₪11 | ₪383 |
| 36 | ₪11 | ₪384 |