₪4,400 המחיר המקורי היה: ₪4,400.₪3,270המחיר הנוכחי הוא: ₪3,270.
המלאי אזל
| 4711377134620 | |
| MEG Z790 ACE MAX | |
| 12h Gen Intel | v |
| 13/14h Gen Intel | v |
| תושבת | LGA1700 |
| ערכת שבבים | Z790 |
| תמיכה בזיכרון | Dual Channel DDR5-7800MHz OC |
| מקסימום זיכרון | 192GB DDR5 |
| חריצים פנויים | 4 |
| Thunderbolt™ 4 type c | 2 |
| Type-C Display port | 1 |
| Thunderbolt™ 4 | 2x USB Type-C up to 40G 2x Mini DisplayPort |
| D-SUB | 0 |
| PCI-E X16 | 3 |
| PCIe 5.0 | 2 |
| PCIe 4.0 | 1 |
| m.2 | 5 |
| sata III | 6 |
| תמיכה ב RAID | v |
| LAN | 2.5Gbpsx2 |
| wifi + BT | Wi-Fi 7 BT5.4 |
| TPM-HEADER | 1 |
| HD 7.1 | v |
| קדמיים | 2xtype c 4*usb 3.2 4*usb 2.0 |
| אחוריים | 1*2XType c 2*usb 3.2 4*USB2.0 audio |
| תמיכה ב AMD® CrossFire | 0 |
| חיבור קווי | Dual 2.5G LAN |
סינונים
| יצרן | MSI |
|---|
| 4711377134620 | |
| MEG Z790 ACE MAX | |
| 12h Gen Intel | v |
| 13/14h Gen Intel | v |
| תושבת | LGA1700 |
| ערכת שבבים | Z790 |
| תמיכה בזיכרון | Dual Channel DDR5-7800MHz OC |
| מקסימום זיכרון | 192GB DDR5 |
| חריצים פנויים | 4 |
| Thunderbolt™ 4 type c | 2 |
| Type-C Display port | 1 |
| Thunderbolt™ 4 | 2x USB Type-C up to 40G 2x Mini DisplayPort |
| D-SUB | 0 |
| PCI-E X16 | 3 |
| PCIe 5.0 | 2 |
| PCIe 4.0 | 1 |
| m.2 | 5 |
| sata III | 6 |
| תמיכה ב RAID | v |
| LAN | 2.5Gbpsx2 |
| wifi + BT | Wi-Fi 7 BT5.4 |
| TPM-HEADER | 1 |
| HD 7.1 | v |
| קדמיים | 2xtype c 4*usb 3.2 4*usb 2.0 |
| אחוריים | 1*2XType c 2*usb 3.2 4*USB2.0 audio |
| תמיכה ב AMD® CrossFire | 0 |
| חיבור קווי | Dual 2.5G LAN |
| תשלומים | ש״ח לחודש | סך הכל |
|---|---|---|
| 1 | ₪3270 | ₪3270 |
| 2 | ₪1635 | ₪3270 |
| 3 | ₪1112 | ₪3335 |
| 4 | ₪842 | ₪3368 |
| 5 | ₪675 | ₪3376 |
| 6 | ₪564 | ₪3384 |
| 7 | ₪485 | ₪3393 |
| 8 | ₪425 | ₪3401 |
| 9 | ₪379 | ₪3409 |
| 10 | ₪342 | ₪3417 |
| 11 | ₪311 | ₪3425 |
| 12 | ₪286 | ₪3434 |
| 13 | ₪265 | ₪3450 |
| 14 | ₪248 | ₪3466 |
| 15 | ₪232 | ₪3483 |
| 16 | ₪219 | ₪3499 |
| 17 | ₪207 | ₪3515 |
| 18 | ₪196 | ₪3532 |
| 19 | ₪187 | ₪3548 |
| 20 | ₪178 | ₪3564 |
| 21 | ₪170 | ₪3572 |
| 22 | ₪163 | ₪3581 |
| 23 | ₪156 | ₪3589 |
| 24 | ₪150 | ₪3597 |
| 25 | ₪145 | ₪3613 |
| 26 | ₪140 | ₪3630 |
| 27 | ₪135 | ₪3646 |
| 28 | ₪131 | ₪3662 |
| 29 | ₪127 | ₪3679 |
| 30 | ₪123 | ₪3695 |
| 31 | ₪120 | ₪3711 |
| 32 | ₪117 | ₪3728 |
| 33 | ₪113 | ₪3736 |
| 34 | ₪110 | ₪3744 |
| 35 | ₪107 | ₪3752 |
| 36 | ₪104 | ₪3761 |