₪2,349 המחיר המקורי היה: ₪2,349.₪1,740המחיר הנוכחי הוא: ₪1,740.
המלאי אזל
| 4711377023283 | |
| MPG Z790 EDGE WIFI | |
| 12h Gen Intel | v |
| 13h Gen Intel | v |
| תושבת | LGA1700 |
| ערכת שבבים | Z790 |
| תמיכה בזיכרון | Dual Channel DDR5-7200MHz OC |
| מקסימום זיכרון | 128GB DDR5 |
| חריצים פנויים | 6 |
| HDMI | 0 |
| HDMI 2.1 | 1 |
| DISPLAY PORT | 1 |
| D-SUB | 0 |
| PCI-E X16 | 3 |
| PCI-E X1 | 1 |
| PCIe 5.0 x16 | 1 |
| PCIe 4.0 x16 | 1 |
| PCIe 3.0 x1 | 1 |
| m.2 | 5 |
| sata III | 7 |
| תמיכה ב RAID | v |
| LAN | 2.5Gbps |
| wifi + BT | Wi-Fi 6 BT5.2 |
| TPM-HEADER | 1 |
| HD 7.1 | v |
| קדמיים | 1xtype c 2*usb 3.2 4*usb 2.0 |
| אחוריים | 1*2XType c 2*usb 3.2 4*USB2.0 audio |
| תמיכה ב AMD® CrossFire | 0 |
| קירור | AUDIO BOOST 5 |
סינונים
| יצרן | MSI |
|---|
| 4711377023283 | |
| MPG Z790 EDGE WIFI | |
| 12h Gen Intel | v |
| 13h Gen Intel | v |
| תושבת | LGA1700 |
| ערכת שבבים | Z790 |
| תמיכה בזיכרון | Dual Channel DDR5-7200MHz OC |
| מקסימום זיכרון | 128GB DDR5 |
| חריצים פנויים | 6 |
| HDMI | 0 |
| HDMI 2.1 | 1 |
| DISPLAY PORT | 1 |
| D-SUB | 0 |
| PCI-E X16 | 3 |
| PCI-E X1 | 1 |
| PCIe 5.0 x16 | 1 |
| PCIe 4.0 x16 | 1 |
| PCIe 3.0 x1 | 1 |
| m.2 | 5 |
| sata III | 7 |
| תמיכה ב RAID | v |
| LAN | 2.5Gbps |
| wifi + BT | Wi-Fi 6 BT5.2 |
| TPM-HEADER | 1 |
| HD 7.1 | v |
| קדמיים | 1xtype c 2*usb 3.2 4*usb 2.0 |
| אחוריים | 1*2XType c 2*usb 3.2 4*USB2.0 audio |
| תמיכה ב AMD® CrossFire | 0 |
| קירור | AUDIO BOOST 5 |
| תשלומים | ש״ח לחודש | סך הכל |
|---|---|---|
| 1 | ₪1740 | ₪1740 |
| 2 | ₪870 | ₪1740 |
| 3 | ₪592 | ₪1775 |
| 4 | ₪448 | ₪1792 |
| 5 | ₪359 | ₪1797 |
| 6 | ₪300 | ₪1801 |
| 7 | ₪258 | ₪1805 |
| 8 | ₪226 | ₪1810 |
| 9 | ₪202 | ₪1814 |
| 10 | ₪182 | ₪1818 |
| 11 | ₪166 | ₪1823 |
| 12 | ₪152 | ₪1827 |
| 13 | ₪141 | ₪1836 |
| 14 | ₪132 | ₪1844 |
| 15 | ₪124 | ₪1853 |
| 16 | ₪116 | ₪1862 |
| 17 | ₪110 | ₪1871 |
| 18 | ₪104 | ₪1879 |
| 19 | ₪99 | ₪1888 |
| 20 | ₪95 | ₪1897 |
| 21 | ₪91 | ₪1901 |
| 22 | ₪87 | ₪1905 |
| 23 | ₪83 | ₪1910 |
| 24 | ₪80 | ₪1914 |
| 25 | ₪77 | ₪1923 |
| 26 | ₪74 | ₪1931 |
| 27 | ₪72 | ₪1940 |
| 28 | ₪70 | ₪1949 |
| 29 | ₪68 | ₪1958 |
| 30 | ₪66 | ₪1966 |
| 31 | ₪64 | ₪1975 |
| 32 | ₪62 | ₪1984 |
| 33 | ₪60 | ₪1988 |
| 34 | ₪59 | ₪1992 |
| 35 | ₪57 | ₪1997 |
| 36 | ₪56 | ₪2001 |