INTEL i5-12400F + 32GB DDR5 + SSD 500 M.2 NVME + GEFORCE RTX 5060 8GB
להזמנות ניתן להתקשר 03-7326630 / 03-5711120 המחירים הכי זולים בארץ, מתחרים בכל הצעה חברתנו מהותיקות, המקצועיות והאמינות בישראל.
₪7,461 המחיר המקורי היה: ₪7,461.₪4,877המחיר הנוכחי הוא: ₪4,877.
מפרט טכני – מחשב נייח גיימינג:
מחשב גיימינג – מעבד אינטל i5-12400F, זכרון 32GB DDR5, דיסק SSD 500 M.2 NVME, כ. מסך RTX 5060 8GB
| מארז : | מארז מקצועי לגימרים GAMDIAS AURA GC10M ARGB – WHITE + תאורת RGB |
| ספק כח : | GAMDIAS 600W 80 PLUS |
| לוח אם : | MSI PRO H610M-E DDR5 |
| מעבד : | INTEL i5-12400F RAPTOR LAKE |
| קירור מעבד : | מאוורר מקורי אינטל |
| זיכרון : | 32GB DDR5 |
| אחסון : | SSD 500 M.2 NVME |
| כרטיס מסך : | GEFORCE RTX 5060 8GB (HDMI + DP) |
| כרטיס קול : | HD 7.1 |
| כרטיס רשת : | 1Gbps |
| יציאות USB : | סהכ 9 יציאות – 3 יציאות קדמיות (2 X USB2.0 + 1 X USB3.0) + 6 יציאות אחוריות (2 X USB2.0 + 4 X USB3.0) |
אחריות מחשב נייח גיימינג:
אחריות 36 חודשים מעבד + לוח אם + זיכרון
כל שאר החומרה 12 חודשים
התמונה להמחשה בלבד
ניתן לבצע שינויים ושדרוגים על פי דרישה
סינונים
| דגם מעבד | i5-12400F |
|---|---|
| זיכרון | 32GB DDR5 |
| נפח | SSD 500 M.2 NVME |
| כרטיס גרפי | RTX 5060 8GB |
| יצרן | Intel |
מפרט טכני – מחשב נייח גיימינג:
מחשב גיימינג – מעבד אינטל i5-12400F, זכרון 32GB DDR5, דיסק SSD 500 M.2 NVME, כ. מסך RTX 5060 8GB
| מארז : | מארז מקצועי לגימרים GAMDIAS AURA GC10M ARGB – WHITE + תאורת RGB |
| ספק כח : | GAMDIAS 600W 80 PLUS |
| לוח אם : | MSI PRO H610M-E DDR5 |
| מעבד : | INTEL i5-12400F RAPTOR LAKE |
| קירור מעבד : | מאוורר מקורי אינטל |
| זיכרון : | 32GB DDR5 |
| אחסון : | SSD 500 M.2 NVME |
| כרטיס מסך : | GEFORCE RTX 5060 8GB (HDMI + DP) |
| כרטיס קול : | HD 7.1 |
| כרטיס רשת : | 1Gbps |
| יציאות USB : | סהכ 9 יציאות – 3 יציאות קדמיות (2 X USB2.0 + 1 X USB3.0) + 6 יציאות אחוריות (2 X USB2.0 + 4 X USB3.0) |
אחריות מחשב נייח גיימינג:
אחריות 36 חודשים מעבד + לוח אם + זיכרון
כל שאר החומרה 12 חודשים
התמונה להמחשה בלבד
ניתן לבצע שינויים ושדרוגים על פי דרישה
| תשלומים | ש״ח לחודש | סך הכל |
|---|---|---|
| 1 | ₪4877 | ₪4877 |
| 2 | ₪2439 | ₪4877 |
| 3 | ₪1658 | ₪4975 |
| 4 | ₪1256 | ₪5023 |
| 5 | ₪1007 | ₪5036 |
| 6 | ₪841 | ₪5048 |
| 7 | ₪723 | ₪5060 |
| 8 | ₪634 | ₪5072 |
| 9 | ₪565 | ₪5084 |
| 10 | ₪510 | ₪5096 |
| 11 | ₪464 | ₪5109 |
| 12 | ₪427 | ₪5121 |
| 13 | ₪396 | ₪5145 |
| 14 | ₪369 | ₪5170 |
| 15 | ₪346 | ₪5194 |
| 16 | ₪326 | ₪5218 |
| 17 | ₪308 | ₪5243 |
| 18 | ₪293 | ₪5267 |
| 19 | ₪279 | ₪5292 |
| 20 | ₪266 | ₪5316 |
| 21 | ₪254 | ₪5328 |
| 22 | ₪243 | ₪5340 |
| 23 | ₪233 | ₪5353 |
| 24 | ₪224 | ₪5365 |
| 25 | ₪216 | ₪5389 |
| 26 | ₪208 | ₪5413 |
| 27 | ₪201 | ₪5438 |
| 28 | ₪195 | ₪5462 |
| 29 | ₪189 | ₪5487 |
| 30 | ₪184 | ₪5511 |
| 31 | ₪179 | ₪5535 |
| 32 | ₪174 | ₪5560 |
| 33 | ₪169 | ₪5572 |
| 34 | ₪164 | ₪5584 |
| 35 | ₪160 | ₪5596 |
| 36 | ₪156 | ₪5609 |