INTEL i7-12700F + 16GB DDR4 + SSD 4TB M.2 NVME + GEFORCE RTX 5060 8GB
להזמנות ניתן להתקשר 03-7326630 / 03-5711120 המחירים הכי זולים בארץ, מתחרים בכל הצעה חברתנו מהותיקות, המקצועיות והאמינות בישראל.
₪8,922 המחיר המקורי היה: ₪8,922.₪5,832המחיר הנוכחי הוא: ₪5,832.
מפרט טכני – מחשב נייח גיימינג:
מחשב גיימינג – מעבד אינטל i7-12700F, זכרון 16GB DDR4, דיסק SSD 4TB M.2 NVME, כ. מסך RTX 5060 8GB
| מארז : | מארז מקצועי לגימרים XIGMATEK ALPHARD M + תאורת RGB |
| ספק כח : | XIGMATEK 600W 80 PLUS |
| לוח אם : | ASROCK H610M M.2 |
| מעבד : | INTEL i7-12700F ALDER LAKE |
| קירור מעבד : | מאוורר מקורי אינטל |
| זיכרון : | 16GB DDR4 |
| אחסון : | SSD 4TB M.2 NVME |
| כרטיס מסך : | GEFORCE RTX 5060 8GB (HDMI + DP) |
| כרטיס קול : | HD 7.1 |
| כרטיס רשת : | 1Gbps |
| יציאות USB : | סהכ 9 יציאות – 3 יציאות קדמיות (2 X USB2.0 + 1 X USB3.0) + 6 יציאות אחוריות (2 X USB2.0 + 4 X USB3.0) |
אחריות מחשב נייח גיימינג:
אחריות 36 חודשים מעבד + לוח אם + זיכרון
כל שאר החומרה 12 חודשים
התמונה להמחשה בלבד
ניתן לבצע שינויים ושדרוגים על פי דרישה
סינונים
| דגם מעבד | i7-12700F |
|---|---|
| זיכרון | 16GB DDR4 |
| נפח | SSD 4TB M.2 NVME |
| כרטיס גרפי | RTX 5060 8GB |
| יצרן | Intel |
מפרט טכני – מחשב נייח גיימינג:
מחשב גיימינג – מעבד אינטל i7-12700F, זכרון 16GB DDR4, דיסק SSD 4TB M.2 NVME, כ. מסך RTX 5060 8GB
| מארז : | מארז מקצועי לגימרים XIGMATEK ALPHARD M + תאורת RGB |
| ספק כח : | XIGMATEK 600W 80 PLUS |
| לוח אם : | ASROCK H610M M.2 |
| מעבד : | INTEL i7-12700F ALDER LAKE |
| קירור מעבד : | מאוורר מקורי אינטל |
| זיכרון : | 16GB DDR4 |
| אחסון : | SSD 4TB M.2 NVME |
| כרטיס מסך : | GEFORCE RTX 5060 8GB (HDMI + DP) |
| כרטיס קול : | HD 7.1 |
| כרטיס רשת : | 1Gbps |
| יציאות USB : | סהכ 9 יציאות – 3 יציאות קדמיות (2 X USB2.0 + 1 X USB3.0) + 6 יציאות אחוריות (2 X USB2.0 + 4 X USB3.0) |
אחריות מחשב נייח גיימינג:
אחריות 36 חודשים מעבד + לוח אם + זיכרון
כל שאר החומרה 12 חודשים
התמונה להמחשה בלבד
ניתן לבצע שינויים ושדרוגים על פי דרישה
| תשלומים | ש״ח לחודש | סך הכל |
|---|---|---|
| 1 | ₪5832 | ₪5832 |
| 2 | ₪2916 | ₪5832 |
| 3 | ₪1983 | ₪5949 |
| 4 | ₪1502 | ₪6007 |
| 5 | ₪1204 | ₪6022 |
| 6 | ₪1006 | ₪6036 |
| 7 | ₪864 | ₪6051 |
| 8 | ₪758 | ₪6065 |
| 9 | ₪676 | ₪6080 |
| 10 | ₪609 | ₪6094 |
| 11 | ₪555 | ₪6109 |
| 12 | ₪510 | ₪6124 |
| 13 | ₪473 | ₪6153 |
| 14 | ₪442 | ₪6182 |
| 15 | ₪414 | ₪6211 |
| 16 | ₪390 | ₪6240 |
| 17 | ₪369 | ₪6269 |
| 18 | ₪350 | ₪6299 |
| 19 | ₪333 | ₪6328 |
| 20 | ₪318 | ₪6357 |
| 21 | ₪303 | ₪6371 |
| 22 | ₪290 | ₪6386 |
| 23 | ₪278 | ₪6401 |
| 24 | ₪267 | ₪6415 |
| 25 | ₪258 | ₪6444 |
| 26 | ₪249 | ₪6474 |
| 27 | ₪241 | ₪6503 |
| 28 | ₪233 | ₪6532 |
| 29 | ₪226 | ₪6561 |
| 30 | ₪220 | ₪6590 |
| 31 | ₪214 | ₪6619 |
| 32 | ₪208 | ₪6648 |
| 33 | ₪202 | ₪6663 |
| 34 | ₪196 | ₪6678 |
| 35 | ₪191 | ₪6692 |
| 36 | ₪186 | ₪6707 |