INTEL i7-12700F + 16GB DDR5 + SSD 500 M.2 NVME + GEFORCE RTX 5050 8GB
להזמנות ניתן להתקשר 03-7326630 / 03-5711120 המחירים הכי זולים בארץ, מתחרים בכל הצעה חברתנו מהותיקות, המקצועיות והאמינות בישראל.
₪6,885 המחיר המקורי היה: ₪6,885.₪4,500המחיר הנוכחי הוא: ₪4,500.
מפרט טכני – מחשב נייח גיימינג:
מחשב גיימינג – מעבד אינטל i7-12700F, זכרון 16GB DDR5, דיסק SSD 500 M.2 NVME, כ. מסך RTX 5050 8GB
| מארז : | מארז מקצועי לגימרים GAMDIAS AURA GC10M ARGB – WHITE + תאורת RGB |
| ספק כח : | GAMDIAS 600W 80 PLUS |
| לוח אם : | MSI PRO H610M-E DDR5 |
| מעבד : | INTEL i7-12700F ALDER LAKE |
| קירור מעבד : | מאוורר מקורי אינטל |
| זיכרון : | 16GB DDR5 |
| אחסון : | SSD 500 M.2 NVME |
| כרטיס מסך : | GEFORCE RTX 5050 8GB (HDMI + DP) |
| כרטיס קול : | HD 7.1 |
| כרטיס רשת : | 1Gbps |
| יציאות USB : | סהכ 9 יציאות – 3 יציאות קדמיות (2 X USB2.0 + 1 X USB3.0) + 6 יציאות אחוריות (2 X USB2.0 + 4 X USB3.0) |
אחריות מחשב נייח גיימינג:
אחריות 36 חודשים מעבד + לוח אם + זיכרון
כל שאר החומרה 12 חודשים
התמונה להמחשה בלבד
ניתן לבצע שינויים ושדרוגים על פי דרישה
סינונים
| דגם מעבד | i7-12700F |
|---|---|
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| נפח | SSD 500 M.2 NVME |
| כרטיס גרפי | RTX 5050 8GB |
| יצרן | Intel |
מפרט טכני – מחשב נייח גיימינג:
מחשב גיימינג – מעבד אינטל i7-12700F, זכרון 16GB DDR5, דיסק SSD 500 M.2 NVME, כ. מסך RTX 5050 8GB
| מארז : | מארז מקצועי לגימרים GAMDIAS AURA GC10M ARGB – WHITE + תאורת RGB |
| ספק כח : | GAMDIAS 600W 80 PLUS |
| לוח אם : | MSI PRO H610M-E DDR5 |
| מעבד : | INTEL i7-12700F ALDER LAKE |
| קירור מעבד : | מאוורר מקורי אינטל |
| זיכרון : | 16GB DDR5 |
| אחסון : | SSD 500 M.2 NVME |
| כרטיס מסך : | GEFORCE RTX 5050 8GB (HDMI + DP) |
| כרטיס קול : | HD 7.1 |
| כרטיס רשת : | 1Gbps |
| יציאות USB : | סהכ 9 יציאות – 3 יציאות קדמיות (2 X USB2.0 + 1 X USB3.0) + 6 יציאות אחוריות (2 X USB2.0 + 4 X USB3.0) |
אחריות מחשב נייח גיימינג:
אחריות 36 חודשים מעבד + לוח אם + זיכרון
כל שאר החומרה 12 חודשים
התמונה להמחשה בלבד
ניתן לבצע שינויים ושדרוגים על פי דרישה
| תשלומים | ש״ח לחודש | סך הכל |
|---|---|---|
| 1 | ₪4500 | ₪4500 |
| 2 | ₪2250 | ₪4500 |
| 3 | ₪1530 | ₪4590 |
| 4 | ₪1159 | ₪4635 |
| 5 | ₪929 | ₪4646 |
| 6 | ₪776 | ₪4658 |
| 7 | ₪667 | ₪4669 |
| 8 | ₪585 | ₪4680 |
| 9 | ₪521 | ₪4691 |
| 10 | ₪470 | ₪4703 |
| 11 | ₪429 | ₪4714 |
| 12 | ₪394 | ₪4725 |
| 13 | ₪365 | ₪4748 |
| 14 | ₪341 | ₪4770 |
| 15 | ₪320 | ₪4793 |
| 16 | ₪301 | ₪4815 |
| 17 | ₪285 | ₪4838 |
| 18 | ₪270 | ₪4860 |
| 19 | ₪257 | ₪4883 |
| 20 | ₪245 | ₪4905 |
| 21 | ₪234 | ₪4916 |
| 22 | ₪224 | ₪4928 |
| 23 | ₪215 | ₪4939 |
| 24 | ₪206 | ₪4950 |
| 25 | ₪199 | ₪4973 |
| 26 | ₪192 | ₪4995 |
| 27 | ₪186 | ₪5018 |
| 28 | ₪180 | ₪5040 |
| 29 | ₪175 | ₪5063 |
| 30 | ₪170 | ₪5085 |
| 31 | ₪165 | ₪5108 |
| 32 | ₪160 | ₪5130 |
| 33 | ₪156 | ₪5141 |
| 34 | ₪152 | ₪5153 |
| 35 | ₪148 | ₪5164 |
| 36 | ₪144 | ₪5175 |