INTEL i7-12700F + 64GB DDR4 + SSD 500 M.2 NVME + GEFORCE RTX 5060 TI 16GB
להזמנות ניתן להתקשר 03-7326630 / 03-5711120 המחירים הכי זולים בארץ, מתחרים בכל הצעה חברתנו מהותיקות, המקצועיות והאמינות בישראל.
₪11,142 המחיר המקורי היה: ₪11,142.₪7,283המחיר הנוכחי הוא: ₪7,283.
מפרט טכני – מחשב נייח גיימינג:
מחשב גיימינג – מעבד אינטל i7-12700F, זכרון 64GB DDR4, דיסק SSD 500 M.2 NVME, כ. מסך RTX 5060 TI 16GB
| מארז : | מארז מקצועי לגימרים GAMDIAS TALOS M3 MESH GAMING CASE – WHITE + תאורת RGB |
| ספק כח : | GAMDIAS 750W 80 PLUS |
| לוח אם : | ASROCK H610M M.2 |
| מעבד : | INTEL i7-12700F ALDER LAKE |
| קירור מעבד : | מאוורר מקורי אינטל |
| זיכרון : | 64GB DDR4 |
| אחסון : | SSD 500 M.2 NVME |
| כרטיס מסך : | GEFORCE RTX 5060 TI 16GB (HDMI + DP) |
| כרטיס קול : | HD 7.1 |
| כרטיס רשת : | 1Gbps |
| יציאות USB : | סהכ 9 יציאות – 3 יציאות קדמיות (2 X USB2.0 + 1 X USB3.0) + 6 יציאות אחוריות (2 X USB2.0 + 4 X USB3.0) |
אחריות מחשב נייח גיימינג:
אחריות 36 חודשים מעבד + לוח אם + זיכרון
כל שאר החומרה 12 חודשים
התמונה להמחשה בלבד
ניתן לבצע שינויים ושדרוגים על פי דרישה
סינונים
| דגם מעבד | i7-12700F |
|---|---|
| זיכרון | 64GB DDR4 |
| נפח | SSD 500 M.2 NVME |
| כרטיס גרפי | RTX 5060 TI 16GB |
| יצרן | Intel |
מפרט טכני – מחשב נייח גיימינג:
מחשב גיימינג – מעבד אינטל i7-12700F, זכרון 64GB DDR4, דיסק SSD 500 M.2 NVME, כ. מסך RTX 5060 TI 16GB
| מארז : | מארז מקצועי לגימרים GAMDIAS TALOS M3 MESH GAMING CASE – WHITE + תאורת RGB |
| ספק כח : | GAMDIAS 750W 80 PLUS |
| לוח אם : | ASROCK H610M M.2 |
| מעבד : | INTEL i7-12700F ALDER LAKE |
| קירור מעבד : | מאוורר מקורי אינטל |
| זיכרון : | 64GB DDR4 |
| אחסון : | SSD 500 M.2 NVME |
| כרטיס מסך : | GEFORCE RTX 5060 TI 16GB (HDMI + DP) |
| כרטיס קול : | HD 7.1 |
| כרטיס רשת : | 1Gbps |
| יציאות USB : | סהכ 9 יציאות – 3 יציאות קדמיות (2 X USB2.0 + 1 X USB3.0) + 6 יציאות אחוריות (2 X USB2.0 + 4 X USB3.0) |
אחריות מחשב נייח גיימינג:
אחריות 36 חודשים מעבד + לוח אם + זיכרון
כל שאר החומרה 12 חודשים
התמונה להמחשה בלבד
ניתן לבצע שינויים ושדרוגים על פי דרישה
| תשלומים | ש״ח לחודש | סך הכל |
|---|---|---|
| 1 | ₪7283 | ₪7283 |
| 2 | ₪3642 | ₪7283 |
| 3 | ₪2476 | ₪7429 |
| 4 | ₪1875 | ₪7501 |
| 5 | ₪1504 | ₪7520 |
| 6 | ₪1256 | ₪7538 |
| 7 | ₪1079 | ₪7556 |
| 8 | ₪947 | ₪7574 |
| 9 | ₪844 | ₪7593 |
| 10 | ₪761 | ₪7611 |
| 11 | ₪694 | ₪7629 |
| 12 | ₪637 | ₪7647 |
| 13 | ₪591 | ₪7684 |
| 14 | ₪551 | ₪7720 |
| 15 | ₪517 | ₪7756 |
| 16 | ₪487 | ₪7793 |
| 17 | ₪461 | ₪7829 |
| 18 | ₪437 | ₪7866 |
| 19 | ₪416 | ₪7902 |
| 20 | ₪397 | ₪7938 |
| 21 | ₪379 | ₪7957 |
| 22 | ₪363 | ₪7975 |
| 23 | ₪348 | ₪7993 |
| 24 | ₪334 | ₪8011 |
| 25 | ₪322 | ₪8048 |
| 26 | ₪311 | ₪8084 |
| 27 | ₪301 | ₪8121 |
| 28 | ₪291 | ₪8157 |
| 29 | ₪283 | ₪8193 |
| 30 | ₪274 | ₪8230 |
| 31 | ₪267 | ₪8266 |
| 32 | ₪259 | ₪8303 |
| 33 | ₪252 | ₪8321 |
| 34 | ₪245 | ₪8339 |
| 35 | ₪239 | ₪8357 |
| 36 | ₪233 | ₪8375 |