INTEL i7-14700F + 32GB DDR5 5600 + SSD 4TB M.2 NVME + GEFORCE RTX 5080 16GB
להזמנות ניתן להתקשר 03-7326630 / 03-5711120 המחירים הכי זולים בארץ, מתחרים בכל הצעה חברתנו מהותיקות, המקצועיות והאמינות בישראל.
₪19,721 המחיר המקורי היה: ₪19,721.₪12,890המחיר הנוכחי הוא: ₪12,890.
מפרט טכני – מחשב נייח גיימינג:
מחשב גיימינג – מעבד אינטל i7-14700F, זכרון 32GB DDR5 5600, דיסק SSD 4TB M.2 NVME, כ. מסך RTX 5080 16GB
| מארז : | מארז מקצועי לגימרים XIGMATEK ENDORPHIN AIR V2 – BLACK + תאורת RGB כולל שלט |
| ספק כח : | GAMDIAS 850W 80 PLUS |
| לוח אם : | MSI Z790 GAMING PLUS WIFI |
| מעבד : | INTEL i7-14700F RAPTOR LAKE |
| מערכת קירור נוזלי : | GAMDIAS 240 ARGB |
| זיכרון : | 32GB DDR5 5600 |
| אחסון : | SSD 4TB M.2 NVME |
| כרטיס מסך : | GEFORCE RTX 5080 16GB (HDMI + DP) |
| כרטיס קול : | HD 7.1 |
| כרטיס רשת : | 2.5Gbps |
| יציאות USB : | סהכ 9 יציאות – 3 יציאות קדמיות (2 X USB2.0 + 1 X USB3.0) + 6 יציאות אחוריות (2 X USB2.0 + 4 X USB3.0) |
אחריות מחשב נייח גיימינג:
אחריות 36 חודשים מעבד + לוח אם + זיכרון
כל שאר החומרה 12 חודשים
התמונה להמחשה בלבד
ניתן לבצע שינויים ושדרוגים על פי דרישה
סינונים
| דגם מעבד | i7-14700F |
|---|---|
| זיכרון | 32GB DDR5 |
| נפח | SSD 4TB M.2 NVME |
| כרטיס גרפי | RTX 5080 16GB |
| יצרן | Intel |
מפרט טכני – מחשב נייח גיימינג:
מחשב גיימינג – מעבד אינטל i7-14700F, זכרון 32GB DDR5 5600, דיסק SSD 4TB M.2 NVME, כ. מסך RTX 5080 16GB
| מארז : | מארז מקצועי לגימרים XIGMATEK ENDORPHIN AIR V2 – BLACK + תאורת RGB כולל שלט |
| ספק כח : | GAMDIAS 850W 80 PLUS |
| לוח אם : | MSI Z790 GAMING PLUS WIFI |
| מעבד : | INTEL i7-14700F RAPTOR LAKE |
| מערכת קירור נוזלי : | GAMDIAS 240 ARGB |
| זיכרון : | 32GB DDR5 5600 |
| אחסון : | SSD 4TB M.2 NVME |
| כרטיס מסך : | GEFORCE RTX 5080 16GB (HDMI + DP) |
| כרטיס קול : | HD 7.1 |
| כרטיס רשת : | 2.5Gbps |
| יציאות USB : | סהכ 9 יציאות – 3 יציאות קדמיות (2 X USB2.0 + 1 X USB3.0) + 6 יציאות אחוריות (2 X USB2.0 + 4 X USB3.0) |
אחריות מחשב נייח גיימינג:
אחריות 36 חודשים מעבד + לוח אם + זיכרון
כל שאר החומרה 12 חודשים
התמונה להמחשה בלבד
ניתן לבצע שינויים ושדרוגים על פי דרישה
| תשלומים | ש״ח לחודש | סך הכל |
|---|---|---|
| 1 | ₪12890 | ₪12890 |
| 2 | ₪6445 | ₪12890 |
| 3 | ₪4383 | ₪13148 |
| 4 | ₪3319 | ₪13277 |
| 5 | ₪2662 | ₪13309 |
| 6 | ₪2224 | ₪13341 |
| 7 | ₪1910 | ₪13373 |
| 8 | ₪1676 | ₪13406 |
| 9 | ₪1493 | ₪13438 |
| 10 | ₪1347 | ₪13470 |
| 11 | ₪1227 | ₪13502 |
| 12 | ₪1128 | ₪13535 |
| 13 | ₪1046 | ₪13599 |
| 14 | ₪976 | ₪13663 |
| 15 | ₪915 | ₪13728 |
| 16 | ₪862 | ₪13792 |
| 17 | ₪815 | ₪13857 |
| 18 | ₪773 | ₪13921 |
| 19 | ₪736 | ₪13986 |
| 20 | ₪703 | ₪14050 |
| 21 | ₪671 | ₪14082 |
| 22 | ₪642 | ₪14115 |
| 23 | ₪615 | ₪14147 |
| 24 | ₪591 | ₪14179 |
| 25 | ₪570 | ₪14243 |
| 26 | ₪550 | ₪14308 |
| 27 | ₪532 | ₪14372 |
| 28 | ₪516 | ₪14437 |
| 29 | ₪500 | ₪14501 |
| 30 | ₪486 | ₪14566 |
| 31 | ₪472 | ₪14630 |
| 32 | ₪459 | ₪14695 |
| 33 | ₪446 | ₪14727 |
| 34 | ₪434 | ₪14759 |
| 35 | ₪423 | ₪14791 |
| 36 | ₪412 | ₪14824 |