INTEL i9-14900F + 128GB DDR5 5600 + SSD 4TB M.2 NVME + GEFORCE RTX 5080 16GB
להזמנות ניתן להתקשר 03-7326630 / 03-5711120 המחירים הכי זולים בארץ, מתחרים בכל הצעה חברתנו מהותיקות, המקצועיות והאמינות בישראל.
₪28,231 המחיר המקורי היה: ₪28,231.₪18,452המחיר הנוכחי הוא: ₪18,452.
מפרט טכני – מחשב נייח גיימינג:
מחשב גיימינג – מעבד אינטל i9-14900F, זכרון 128GB DDR5 5600, דיסק SSD 4TB M.2 NVME, כ. מסך RTX 5080 16GB
| מארז : | מארז מקצועי לגימרים GAMDIAS TALOS M3 MESH GAMING CASE – BLACK + תאורת RGB |
| ספק כח : | GAMDIAS 850W 80 PLUS |
| לוח אם : | MSI Z790 GAMING PLUS WIFI |
| מעבד : | INTEL i9-14900F RAPTOR LAKE |
| מערכת קירור נוזלי : | GAMDIAS 240 ARGB |
| זיכרון : | 128GB DDR5 5600 |
| אחסון : | SSD 4TB M.2 NVME |
| כרטיס מסך : | GEFORCE RTX 5080 16GB (HDMI + DP) |
| כרטיס קול : | HD 7.1 |
| כרטיס רשת : | 2.5Gbps |
| יציאות USB : | סהכ 9 יציאות – 3 יציאות קדמיות (2 X USB2.0 + 1 X USB3.0) + 6 יציאות אחוריות (2 X USB2.0 + 4 X USB3.0) |
אחריות מחשב נייח גיימינג:
אחריות 36 חודשים מעבד + לוח אם + זיכרון
כל שאר החומרה 12 חודשים
התמונה להמחשה בלבד
ניתן לבצע שינויים ושדרוגים על פי דרישה
סינונים
| דגם מעבד | i9-14900F |
|---|---|
| זיכרון | 128GB DDR5 |
| נפח | SSD 4TB M.2 NVME |
| כרטיס גרפי | RTX 5080 16GB |
| יצרן | Intel |
| מארז : | מארז מקצועי לגימרים GAMDIAS TALOS M3 MESH GAMING CASE – BLACK + תאורת RGB |
| ספק כח : | GAMDIAS 850W 80 PLUS |
| לוח אם : | MSI Z790 GAMING PLUS WIFI |
| מעבד : | INTEL i9-14900F RAPTOR LAKE |
| מערכת קירור נוזלי : | GAMDIAS 240 ARGB |
| זיכרון : | 128GB DDR5 5600 |
| אחסון : | SSD 4TB M.2 NVME |
| כרטיס מסך : | GEFORCE RTX 5080 16GB (HDMI + DP) |
| כרטיס קול : | HD 7.1 |
| כרטיס רשת : | 2.5Gbps |
| יציאות USB : | סהכ 9 יציאות – 3 יציאות קדמיות (2 X USB2.0 + 1 X USB3.0) + 6 יציאות אחוריות (2 X USB2.0 + 4 X USB3.0) |
| תשלומים | ש״ח לחודש | סך הכל |
|---|---|---|
| 1 | ₪18452 | ₪18452 |
| 2 | ₪9226 | ₪18452 |
| 3 | ₪6274 | ₪18821 |
| 4 | ₪4752 | ₪19006 |
| 5 | ₪3810 | ₪19052 |
| 6 | ₪3183 | ₪19098 |
| 7 | ₪2735 | ₪19144 |
| 8 | ₪2399 | ₪19190 |
| 9 | ₪2137 | ₪19236 |
| 10 | ₪1928 | ₪19282 |
| 11 | ₪1757 | ₪19328 |
| 12 | ₪1615 | ₪19375 |
| 13 | ₪1497 | ₪19467 |
| 14 | ₪1397 | ₪19559 |
| 15 | ₪1310 | ₪19651 |
| 16 | ₪1234 | ₪19744 |
| 17 | ₪1167 | ₪19836 |
| 18 | ₪1107 | ₪19928 |
| 19 | ₪1054 | ₪20020 |
| 20 | ₪1006 | ₪20113 |
| 21 | ₪960 | ₪20159 |
| 22 | ₪918 | ₪20205 |
| 23 | ₪880 | ₪20251 |
| 24 | ₪846 | ₪20297 |
| 25 | ₪816 | ₪20389 |
| 26 | ₪788 | ₪20482 |
| 27 | ₪762 | ₪20574 |
| 28 | ₪738 | ₪20666 |
| 29 | ₪716 | ₪20759 |
| 30 | ₪695 | ₪20851 |
| 31 | ₪676 | ₪20943 |
| 32 | ₪657 | ₪21035 |
| 33 | ₪639 | ₪21081 |
| 34 | ₪621 | ₪21128 |
| 35 | ₪605 | ₪21174 |
| 36 | ₪589 | ₪21220 |