ULTRA 5 225F + 16GB DDR5 + SSD 500 M.2 NVME + RTX 3050 6GB
להזמנות ניתן להתקשר 03-7326630 / 03-5711120 המחירים הכי זולים בארץ, מתחרים בכל הצעה חברתנו מהותיקות, המקצועיות והאמינות בישראל.
₪5,752 המחיר המקורי היה: ₪5,752.₪3,760המחיר הנוכחי הוא: ₪3,760.
מפרט טכני – מחשב נייח גיימינג:
מחשב גיימינג – מעבד ULTRA 5 225F, זכרון 16GB DDR5, דיסק SSD 500 M.2 NVME, כ. מסך RTX 3050 6GB
| מארז : | מארז מקצועי לגימרים XIGMATEK ENDORPHIN AIR V2 + תאורת RGB |
| ספק כח : | XIGMATEK 600W 80 PLUS |
| לוח אם : | MSI / ASROCK H810M DDR5 |
| מעבד : | INTEL ULTRA 5 225F ARROW LAKE |
| קירור מעבד : | מאוורר מקורי אינטל |
| זיכרון : | 16GB DDR5 |
| אחסון : | SSD 500 M.2 NVME |
| כרטיס מסך : | GEFORCE RTX 3050 6GB (HDMI + DP) |
| כרטיס קול : | HD 7.1 | כרטיס רשת : | 1Gbps |
| יציאות USB : | סהכ 9 יציאות – 3 יציאות קדמיות (2 X USB2.0 + 1 X USB3.0) + 6 יציאות אחוריות (2 X USB2.0 + 4 X USB3.0) |
אחריות מחשב נייח גיימינג:
אחריות 36 חודשים מעבד + לוח אם + זיכרון
כל שאר החומרה 12 חודשים
התמונה להמחשה בלבד
ניתן לבצע שינויים ושדרוגים על פי דרישה
סינונים
| דגם מעבד | ULTRA 5 225F |
|---|---|
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| נפח | SSD 500 M.2 NVME |
| כרטיס גרפי | RTX 3050 6GB |
| יצרן | Intel |
מפרט טכני – מחשב נייח גיימינג:
מחשב גיימינג – מעבד ULTRA 5 225F, זכרון 16GB DDR5, דיסק SSD 500 M.2 NVME, כ. מסך RTX 3050 6GB
| מארז : | מארז מקצועי לגימרים XIGMATEK ENDORPHIN AIR V2 + תאורת RGB |
| ספק כח : | XIGMATEK 600W 80 PLUS |
| לוח אם : | MSI / ASROCK H810M DDR5 |
| מעבד : | INTEL ULTRA 5 225F ARROW LAKE |
| קירור מעבד : | מאוורר מקורי אינטל |
| זיכרון : | 16GB DDR5 |
| אחסון : | SSD 500 M.2 NVME |
| כרטיס מסך : | GEFORCE RTX 3050 6GB (HDMI + DP) |
| כרטיס קול : | HD 7.1 | כרטיס רשת : | 1Gbps |
| יציאות USB : | סהכ 9 יציאות – 3 יציאות קדמיות (2 X USB2.0 + 1 X USB3.0) + 6 יציאות אחוריות (2 X USB2.0 + 4 X USB3.0) |
אחריות מחשב נייח גיימינג:
אחריות 36 חודשים מעבד + לוח אם + זיכרון
כל שאר החומרה 12 חודשים
התמונה להמחשה בלבד
ניתן לבצע שינויים ושדרוגים על פי דרישה
| תשלומים | ש״ח לחודש | סך הכל |
|---|---|---|
| 1 | ₪3760 | ₪3760 |
| 2 | ₪1880 | ₪3760 |
| 3 | ₪1278 | ₪3835 |
| 4 | ₪968 | ₪3873 |
| 5 | ₪776 | ₪3882 |
| 6 | ₪649 | ₪3892 |
| 7 | ₪557 | ₪3901 |
| 8 | ₪489 | ₪3910 |
| 9 | ₪436 | ₪3920 |
| 10 | ₪393 | ₪3929 |
| 11 | ₪358 | ₪3939 |
| 12 | ₪329 | ₪3948 |
| 13 | ₪305 | ₪3967 |
| 14 | ₪285 | ₪3986 |
| 15 | ₪267 | ₪4004 |
| 16 | ₪251 | ₪4023 |
| 17 | ₪238 | ₪4042 |
| 18 | ₪226 | ₪4061 |
| 19 | ₪215 | ₪4080 |
| 20 | ₪205 | ₪4098 |
| 21 | ₪196 | ₪4108 |
| 22 | ₪187 | ₪4117 |
| 23 | ₪179 | ₪4127 |
| 24 | ₪172 | ₪4136 |
| 25 | ₪166 | ₪4155 |
| 26 | ₪161 | ₪4174 |
| 27 | ₪155 | ₪4192 |
| 28 | ₪150 | ₪4211 |
| 29 | ₪146 | ₪4230 |
| 30 | ₪142 | ₪4249 |
| 31 | ₪138 | ₪4268 |
| 32 | ₪134 | ₪4286 |
| 33 | ₪130 | ₪4296 |
| 34 | ₪127 | ₪4305 |
| 35 | ₪123 | ₪4315 |
| 36 | ₪120 | ₪4324 |