ULTRA 7 265F + 64GB DDR5 + SSD 1TB M.2 NVME + RTX 3050 6GB
להזמנות ניתן להתקשר 03-7326630 / 03-5711120 המחירים הכי זולים בארץ, מתחרים בכל הצעה חברתנו מהותיקות, המקצועיות והאמינות בישראל.
₪10,706 המחיר המקורי היה: ₪10,706.₪6,998המחיר הנוכחי הוא: ₪6,998.
מפרט טכני – מחשב נייח גיימינג:
מחשב גיימינג – מעבד ULTRA 7 265F, זכרון 64GB DDR5, דיסק SSD 1TB M.2 NVME, כ. מסך RTX 3050 6GB
| מארז : | מארז מקצועי לגימרים XIGMATEK ALPHARD M – WHITE + תאורת RGB |
| ספק כח : | XIGMATEK 600W 80 PLUS |
| לוח אם : | MSI / ASROCK H810M DDR5 |
| מעבד : | INTEL ULTRA 7 265F ARROW LAKE |
| קירור מעבד : | מאוורר מקורי אינטל |
| זיכרון : | 64GB DDR5 |
| אחסון : | SSD 1TB M.2 NVME |
| כרטיס מסך : | GEFORCE RTX 3050 6GB (HDMI + DP) |
| כרטיס קול : | HD 7.1 | כרטיס רשת : | 1Gbps |
| יציאות USB : | סהכ 9 יציאות – 3 יציאות קדמיות (2 X USB2.0 + 1 X USB3.0) + 6 יציאות אחוריות (2 X USB2.0 + 4 X USB3.0) |
אחריות מחשב נייח גיימינג:
אחריות 36 חודשים מעבד + לוח אם + זיכרון
כל שאר החומרה 12 חודשים
התמונה להמחשה בלבד
ניתן לבצע שינויים ושדרוגים על פי דרישה
סינונים
| דגם מעבד | ULTRA 7 265F |
|---|---|
| זיכרון | 64GB DDR5 |
| נפח | SSD 1TB M.2 NVME |
| כרטיס גרפי | RTX 3050 6GB |
| יצרן | Intel |
מפרט טכני – מחשב נייח גיימינג:
מחשב גיימינג – מעבד ULTRA 7 265F, זכרון 64GB DDR5, דיסק SSD 1TB M.2 NVME, כ. מסך RTX 3050 6GB
| מארז : | מארז מקצועי לגימרים XIGMATEK ALPHARD M – WHITE + תאורת RGB |
| ספק כח : | XIGMATEK 600W 80 PLUS |
| לוח אם : | MSI / ASROCK H810M DDR5 |
| מעבד : | INTEL ULTRA 7 265F ARROW LAKE |
| קירור מעבד : | מאוורר מקורי אינטל |
| זיכרון : | 64GB DDR5 |
| אחסון : | SSD 1TB M.2 NVME |
| כרטיס מסך : | GEFORCE RTX 3050 6GB (HDMI + DP) |
| כרטיס קול : | HD 7.1 | כרטיס רשת : | 1Gbps |
| יציאות USB : | סהכ 9 יציאות – 3 יציאות קדמיות (2 X USB2.0 + 1 X USB3.0) + 6 יציאות אחוריות (2 X USB2.0 + 4 X USB3.0) |
אחריות מחשב נייח גיימינג:
אחריות 36 חודשים מעבד + לוח אם + זיכרון
כל שאר החומרה 12 חודשים
התמונה להמחשה בלבד
ניתן לבצע שינויים ושדרוגים על פי דרישה
| תשלומים | ש״ח לחודש | סך הכל |
|---|---|---|
| 1 | ₪6998 | ₪6998 |
| 2 | ₪3499 | ₪6998 |
| 3 | ₪2379 | ₪7138 |
| 4 | ₪1802 | ₪7208 |
| 5 | ₪1445 | ₪7225 |
| 6 | ₪1207 | ₪7243 |
| 7 | ₪1037 | ₪7260 |
| 8 | ₪910 | ₪7278 |
| 9 | ₪811 | ₪7295 |
| 10 | ₪731 | ₪7313 |
| 11 | ₪666 | ₪7330 |
| 12 | ₪612 | ₪7348 |
| 13 | ₪568 | ₪7383 |
| 14 | ₪530 | ₪7418 |
| 15 | ₪497 | ₪7453 |
| 16 | ₪468 | ₪7488 |
| 17 | ₪443 | ₪7523 |
| 18 | ₪420 | ₪7558 |
| 19 | ₪400 | ₪7593 |
| 20 | ₪381 | ₪7628 |
| 21 | ₪364 | ₪7645 |
| 22 | ₪348 | ₪7663 |
| 23 | ₪334 | ₪7680 |
| 24 | ₪321 | ₪7698 |
| 25 | ₪309 | ₪7733 |
| 26 | ₪299 | ₪7768 |
| 27 | ₪289 | ₪7803 |
| 28 | ₪280 | ₪7838 |
| 29 | ₪271 | ₪7873 |
| 30 | ₪264 | ₪7908 |
| 31 | ₪256 | ₪7943 |
| 32 | ₪249 | ₪7978 |
| 33 | ₪242 | ₪7995 |
| 34 | ₪236 | ₪8013 |
| 35 | ₪229 | ₪8030 |
| 36 | ₪224 | ₪8048 |