INTEL ULTRA 9 285K + 64GB DDR5 5600 + SSD 4TB M.2 NVME + GEFORCE RTX 5080 16GB
להזמנות ניתן להתקשר 03-7326630 / 03-5711120 המחירים הכי זולים בארץ, מתחרים בכל הצעה חברתנו מהותיקות, המקצועיות והאמינות בישראל.
₪22,334 המחיר המקורי היה: ₪22,334.₪14,598המחיר הנוכחי הוא: ₪14,598.
משווק מורשה אינטל מספר 10439302
מפרט טכני – מחשב נייח לעריכת וידאו וגרפיקה:
מחשב גרפיקה ועריכת וידאו – מעבד ULTRA 9 285K, זכרון 64GB DDR5 5600, דיסק SSD 4TB M.2 NVME, כ. מסך RTX 5080 16GB
| מארז : | מארז מקצועי BRAUMERS SN04 |
| ספק כח : | GAMDIAS 850W 80 PLUS |
| לוח אם : | MSI / ASROCK H810M DDR5 |
| מעבד : | INTEL ULTRA 9 285K ARROW LAKE |
| מערכת קירור נוזלי : | GAMDIAS 240 |
| זיכרון : | 64GB DDR5 5600 |
| אחסון : | SSD 4TB M.2 NVME |
| כרטיס מסך : | GEFORCE RTX 5080 16GB (HDMI + DP) |
| כרטיס קול : | HD 7.1 | כרטיס רשת : | 1Gbps |
| יציאות USB : | 2x USB 2.0 (Front) 6x USB 5Gbps Type A (Rear) 1x USB 5Gbps Type A (Front) 1x USB 20Gbps Type C (Rear) |
אחריות מחשב נייח לעריכות וידאו וגרפיקה:
אחריות 36 חודשים מעבד + לוח אם + זיכרון
כל שאר החומרה 12 חודשים
התמונה להמחשה בלבד
ניתן לבצע שינויים ושדרוגים על פי דרישה
סינונים
| דגם מעבד | ULTRA 9 285K |
|---|---|
| זיכרון | 64GB DDR5 |
| נפח | SSD 4TB M.2 NVME |
| כרטיס גרפי | RTX 5080 16GB |
| יצרן | Intel |
משווק מורשה אינטל מספר 10439302
מפרט טכני – מחשב נייח לעריכת וידאו וגרפיקה:
מחשב גרפיקה ועריכת וידאו – מעבד ULTRA 9 285K, זכרון 64GB DDR5 5600, דיסק SSD 4TB M.2 NVME, כ. מסך RTX 5080 16GB
| מארז : | מארז מקצועי BRAUMERS SN04 |
| ספק כח : | GAMDIAS 850W 80 PLUS |
| לוח אם : | MSI / ASROCK H810M DDR5 |
| מעבד : | INTEL ULTRA 9 285K ARROW LAKE |
| מערכת קירור נוזלי : | GAMDIAS 240 |
| זיכרון : | 64GB DDR5 5600 |
| אחסון : | SSD 4TB M.2 NVME |
| כרטיס מסך : | GEFORCE RTX 5080 16GB (HDMI + DP) |
| כרטיס קול : | HD 7.1 | כרטיס רשת : | 1Gbps |
| יציאות USB : | 2x USB 2.0 (Front) 6x USB 5Gbps Type A (Rear) 1x USB 5Gbps Type A (Front) 1x USB 20Gbps Type C (Rear) |
אחריות מחשב נייח לעריכות וידאו וגרפיקה:
אחריות 36 חודשים מעבד + לוח אם + זיכרון
כל שאר החומרה 12 חודשים
התמונה להמחשה בלבד
ניתן לבצע שינויים ושדרוגים על פי דרישה
| תשלומים | ש״ח לחודש | סך הכל |
|---|---|---|
| 1 | ₪14598 | ₪14598 |
| 2 | ₪7299 | ₪14598 |
| 3 | ₪4963 | ₪14890 |
| 4 | ₪3759 | ₪15036 |
| 5 | ₪3014 | ₪15072 |
| 6 | ₪2518 | ₪15109 |
| 7 | ₪2164 | ₪15145 |
| 8 | ₪1898 | ₪15182 |
| 9 | ₪1691 | ₪15218 |
| 10 | ₪1526 | ₪15255 |
| 11 | ₪1390 | ₪15291 |
| 12 | ₪1277 | ₪15328 |
| 13 | ₪1185 | ₪15401 |
| 14 | ₪1105 | ₪15474 |
| 15 | ₪1036 | ₪15547 |
| 16 | ₪976 | ₪15620 |
| 17 | ₪923 | ₪15693 |
| 18 | ₪876 | ₪15766 |
| 19 | ₪834 | ₪15839 |
| 20 | ₪796 | ₪15912 |
| 21 | ₪759 | ₪15948 |
| 22 | ₪727 | ₪15985 |
| 23 | ₪697 | ₪16021 |
| 24 | ₪669 | ₪16058 |
| 25 | ₪645 | ₪16131 |
| 26 | ₪623 | ₪16204 |
| 27 | ₪603 | ₪16277 |
| 28 | ₪584 | ₪16350 |
| 29 | ₪566 | ₪16423 |
| 30 | ₪550 | ₪16496 |
| 31 | ₪534 | ₪16569 |
| 32 | ₪520 | ₪16642 |
| 33 | ₪505 | ₪16678 |
| 34 | ₪492 | ₪16715 |
| 35 | ₪479 | ₪16751 |
| 36 | ₪466 | ₪16788 |