10 שנים אחריות modular 140FANלהזמנות ניתן להתקשר 03-7326630 / 03-5711120 המחירים הכי זולים בארץ, מתחרים בכל הצעה חברתנו מהותיקות, המקצועיות והאמינות בישראל.
₪1,374 המחיר המקורי היה: ₪1,374.₪981המחיר הנוכחי הוא: ₪981.
| מק”ט | 4711377142229 |
| סדרה | MPG PCIE5 |
| Rated Wattage | 1250w |
| 80+ | Gold 90% |
| MODULAR/FIXED | Modular |
| MOLEX 4PIN | 4 |
| SATA 15PIN | 12 |
| PCIE 6+2PIN | 4 |
| EPS 4+4PIN | 2 |
| ATX 24pin | 1 |
| FDD 4PIN | 1 |
| FAN SIZE | 135mm |
| Dimensions | 150x150x86 |
| הערות | מגיע עם כבל חשמל ישראלי וכבילה שטוחה. |
| אחריות | 10 שנים |
| PCI-E 5.0 (16 PIN) | 1 (600w) |
סינונים
| הספק | 1250W |
|---|---|
| יצרן | MSI |
| מק”ט | 4711377142229 |
| סדרה | MPG PCIE5 |
| Rated Wattage | 1250w |
| 80+ | Gold 90% |
| MODULAR/FIXED | Modular |
| MOLEX 4PIN | 4 |
| SATA 15PIN | 12 |
| PCIE 6+2PIN | 4 |
| EPS 4+4PIN | 2 |
| ATX 24pin | 1 |
| FDD 4PIN | 1 |
| FAN SIZE | 135mm |
| Dimensions | 150x150x86 |
| הערות | מגיע עם כבל חשמל ישראלי וכבילה שטוחה. |
| אחריות | 10 שנים |
| PCI-E 5.0 (16 PIN) | 1 (600w) |
| תשלומים | ש״ח לחודש | סך הכל |
|---|---|---|
| 1 | ₪981 | ₪981 |
| 2 | ₪491 | ₪981 |
| 3 | ₪334 | ₪1001 |
| 4 | ₪253 | ₪1010 |
| 5 | ₪203 | ₪1013 |
| 6 | ₪169 | ₪1015 |
| 7 | ₪145 | ₪1018 |
| 8 | ₪128 | ₪1020 |
| 9 | ₪114 | ₪1023 |
| 10 | ₪103 | ₪1025 |
| 11 | ₪93 | ₪1028 |
| 12 | ₪86 | ₪1030 |
| 13 | ₪80 | ₪1035 |
| 14 | ₪74 | ₪1040 |
| 15 | ₪70 | ₪1045 |
| 16 | ₪66 | ₪1050 |
| 17 | ₪62 | ₪1055 |
| 18 | ₪59 | ₪1059 |
| 19 | ₪56 | ₪1064 |
| 20 | ₪53 | ₪1069 |
| 21 | ₪51 | ₪1072 |
| 22 | ₪49 | ₪1074 |
| 23 | ₪47 | ₪1077 |
| 24 | ₪45 | ₪1079 |
| 25 | ₪43 | ₪1084 |
| 26 | ₪42 | ₪1089 |
| 27 | ₪41 | ₪1094 |
| 28 | ₪39 | ₪1099 |
| 29 | ₪38 | ₪1104 |
| 30 | ₪37 | ₪1109 |
| 31 | ₪36 | ₪1113 |
| 32 | ₪35 | ₪1118 |
| 33 | ₪34 | ₪1121 |
| 34 | ₪33 | ₪1123 |
| 35 | ₪32 | ₪1126 |
| 36 | ₪31 | ₪1128 |